27 września 2015

'cause baby I'm a nightmare dressed like a daydream

E S T R E L L A  M O N T E Z
Ella
 VI | Ravenclaw | 
szukająca/kapitan

       Ella buntuje się przeciw światu od momentu swojego pierwszego oddechu. Z reguły nie lubi robić tego, co jej się każe, i pokazuje to na każdym kroku. Jest milutka i słodka, dopóki nie usłyszy jakiegoś rozkazu - wtedy zamienia się we wredną bestię. Potrafi wykorzystać wszystko na swoją korzyść i czyjąś niekorzyść (lub korzyść, jeśli coś z tego będzie miała). Sama przed sobą się do tego nie przyznaje, ale najbardziej obchodzi ją czubek własnego nosa, i za nikim nie skoczyłaby w ogień. Po prostu zbyt mocno ceni swoje życie. Jest jednak bardzo dobrą aktorką - ukryła swoje prawdziwe ja nawet przed samą sobą. I wykrzywia wargi w sarkastycznym uśmieszku. I tupie nogą. I pokazuje język. I zarzuca włosami, demonstrując, jak to nic jej nie obchodzi. I obserwuje. Wszystko i wszystkich. W sumie, kto wie, kim tak naprawdę jest Estrella Montez.
       Estrella oznacza po hiszpańsku gwiazdę, co oczywiście państwo Montez wiedzieli, naznaczając ją tym imieniem na resztę życia. Miała być kimś, miała lśnić własnym światłem. Coś poszło nie tak, bo okazało się, że jeśli prawidłowo machnie patykiem, rzeczywiście może zacząć świecić. No cóż, wszystkie wielkie plany poszły w cholerę. I to wcale nie dlatego, że ukochana córeczka okazała się być czarownicą. To dlatego, że okazała się być koszmarem przebranym za marzenie. 


suche fakty | powiązania

witam ponownie :)
zapraszam do wątków, Estrella nie gryzie.
buźka Victorii Justice, w tytule Taylor Swift - ,,Blank Space".
Mistrz Gry mile widziany!

6 komentarzy:

 1. [ Woo! :) To jest dopiero ciekawa panienka. Myślę, że Alathea miałaby do niej pewny sentyment, bo sama kiedyś taka była.
  Jest chęć na wątek? :) ]

  Alatheia

  OdpowiedzUsuń
 2. [Witamy ponownie, udanej zabawy :)]

  OdpowiedzUsuń
 3. [Kompletnie nie kojarzę Twojej wcześniejszej postaci więc po prostu powiem: cześć! Podoba mi się Ella! Z Ajrunem są ciut podobni jeżeli chodzi o ukrywanie swojego ja. Aczkolwiek u niego wyszło to trochę z przeżytych wydarzeń, z tym, że on tylko udaje, że go nic nie obchodzi... ;) Myślę, że mogłybyśmy im coś wymyślić ciekawego, aczkolwiek, ja naprawdę nie umiem wymyślać ciekawych relacji ;d ale może wspólnymi siłami coś nam się uda ;)]

  Ian Ajrun & Angus Armstrong

  OdpowiedzUsuń
 4. [Ja zapewne nie mam nawet szansy, aby pamiętać Twoją poprzednią postać, więc przywitam się tylko i pożyczę wielu, ciekawych wątków i pokładów weny! :)
  I zaproszę do siebie, bo może akurat coś ciekawego uda nam się razem skrobnąć.]

  Octavian/Haidemarie

  OdpowiedzUsuń
 5. [W sumie to Ella jest doskonałym przykładem osoby, którą chciała być Martine. Mahoney pragnęła zbuntować się swoim rodzicom, jednak słabo jej to szło. Możemy pokombinować coś z tym :)]
  Martine

  OdpowiedzUsuń
 6. [ Ciekawa osóbka, muszę to przyznać. Możemy z nich zrobić współlokatorki i wpakować do jednego pokoju. Niestety na resztę pomysłu musisz poczekać do czasu aż ogarnę się z odpisami, bo przez studencki zawrót głowy w tym miesiącu troszkę mi się ich nazbierało :)
  Dziękuję ślicznie, troszkę czasu mi zajęło zrobienie tej karty :) ]

  Marie Ashton

  OdpowiedzUsuń