10 maja 2016

sky walker

May Walker
20 lat, była Gryfonka, pracownica Miodowego Królestwa

W szkole mieli z nią urwanie głowy. Wszędzie było jej pełno i znała każdy kąt i każdą dziurę w Hogwarcie. Teraz korzysta z tej wiedzy, wślizgując się do zamku niepostrzeżenie i sprzedając leniwym uczniakom słodycze z tajemnych kieszeni płaszcza, a kiedy ktoś ją złapie, udaje, że przyszła w odwiedziny do mamy; na szczęście, nie wszyscy wiedzą, że Verity Walker, mistrzyni eliksirów, dawno wyparła się córki, której zamarzyła się produkcja słodyczy (magicznych słodyczy, mamo, czy to się nie liczy?) - nie docenia, że dla zawodu cukiernika zrezygnowała z pozycji wokalistki Fatalnych Jędzy.
May zawsze pachnie czekoladą i prawdopodobnie gdzieś jest od niej brudna. Za dużo gada, często nie na temat, nie przejmuje się też tym, co inni pomyślą o jej zachowaniu czy ostatnim monologu. Nie milczy, gdy jej coś (lub ktoś) nie podpasuje, a biada tym, którzy jej podpadną. Lubi mugolskie książki, sowę nazwała Nevermore, bo kruka nie udało jej się wytresować. Jest nadpobudliwa i dużo marudzi dla samego marudzenia, ale w gruncie rzeczy ciężko ją zniechęcić. Dlatego kiedyś poślubi hodowcę smoków, tak jak sobie wymarzyła; a jak to się nie uda, zostanie jednym z hogwarckich duchów. Gdyby miała być czymś słodkim, byłaby czekoladową żabą, może taką z dodatkiem chili, która ucieka szybciej niż jej pobratymcy, a najchętniej wskakuje niedoszłemu zjadaczowi do ucha.

Star łorsy i Felicity Jones (w sumie też już star łorsy). Mam nadzieję, że taka pozazamkowa postać się tu przyjmie. ale May to równa dziewczyna i bardzo chętnie wszystko wszystkim załatwi. 

6 komentarzy:

 1. [zakochałam się. <3
  miłej zabawy życzę! i... może skusisz się na wątek?]

  Kendall Young & Amnesia Quinn

  OdpowiedzUsuń
 2. [Nevermore <3 I w końcu Sky czy May? xD]

  Luke

  OdpowiedzUsuń
 3. [ Śliczne zdjęcie ❤❤❤ ]

  OdpowiedzUsuń
 4. [Cudownie, będzie od kogo kupować cichaczem słodycze :) Witam serdecznie i wielu ciekawych wątków życzę :)]

  Park Chaerin

  OdpowiedzUsuń
 5. [chcesz żebym umarła że smiechu?]

  OdpowiedzUsuń