1 września 2016

REMEMBER TO LET HER INTO YOU HEARTANGELINA GABRIELLE QUINN

WIEK | DATA URODZENIA: 16 lat | 01.01.2007
DOM | ROK NAUKI: Ravenclaw | VI
STATUS KRWI: Półkrwi


Cichutka, spokojna szara myszka to najprostszy opis Angeliny. Dziewczyna jest utalentowana i ma sporą wiedzę, lecz skrywa to pod warstwą nieśmiałości. Wtapia się w tłum, stapia z otoczeniem i robi wszystko, by nie rzucać się nikomu w oczy. Paranoicznie boi się kompromitacji i prześmiewczej grupki starszych uczniów, czyhających tylko na czyjeś potknięcie. Nie potrafi nawiązywać nowych znajomości, rozmów. Dopiero gdy okazuje się, że ma z kimś wspólne pasje/zainteresowania/temat do rozmów zaczyna się otwierać. Jej wiara w siebie jest nikła, co mimo wszystko nie przeszkadza jej z całą mocą kibicować przyjaciołom i rodzeństwu. Jest typem dziewczyny, o której myśli się wtedy, gdy trzeba od kogoś odpisać zadanie. Ma gołębie serce i zawsze chętnie każdemu pomoże – nawet, jeśli zamiast podziękowania dostanie za to tylko uszczypliwe komentarze.

Witam :) Wiem, że karta nie jest za bardzo rozbudowana, ale to będzie do naprawy w najbliższym czasie. Lubię zawiłe wątki, wolę zaczynać niż być pomysłodawcą. Gdyby ktoś chciał się skontaktować to moje gg: 57069304 ;)

4 komentarze:

 1. [ Witam serdecznie ;) Widzę, że Angelina i Julia mają ze sobą coś wspólnego, bo obie najchętniej uciekłyby od wszystkich nieznajomych ludzi, których spotykają na swojej drodze. Życzę wspaniałych wątków i dobrej zabawy! ]

  Julia Jones

  OdpowiedzUsuń
 2. [Cześć, słodka z niej istota i zupełne przeciwieństwo Lu. Baw się dobrze, baw się u nas długo i w razie chęci/pomysłu zapraszamy oczywiście do nas! :)]

  Lu Wood/Ethel Covel

  OdpowiedzUsuń
 3. [To okropne, ale mam ochotę nią potrząsnąć. :'D A Ridley zrobiłaby to na pewno, w imię braku tolerancji dla bezinteresownej pomocy!
  Co nie oznacza, że postać mi się nie podoba, przeciwnie. <3]

  Ridley

  OdpowiedzUsuń
 4. [Kocham te zdjęcie *u* Życzę miłej zabawy na blogu i żeby ta szara myszka się trochę otworzyła ;) ]

  Zabini

  OdpowiedzUsuń