10 lipca 2017

Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie. Jest dokładnie wtedy, kiedy trzeba

Andrea Gianna O'Hara
16 VII 1997 r. New York; USA. Amerykanka z irlandzkimi korzeniami. Czysta arystokratyczna krew. Animag. Piękna Savannah. Absolwentka Ilvermorny. Z zamiłowania podróżniczka. Obecnie Zastępca Szefa Biura Aurorów w Brytyjskim Ministerstwie Magii i tymczasowo nauczycielka Zaklęć. Różdżka - 12 cali, cis, włókno z serca smoka, odpowiednio giętka, zdobiona symbolem rodu.  Patronus - Niedźwiedź (dawniej Jaguar). Bogin - Akromantula (niezmiennie).
Jako dziecko czasami bała się niepewnej przyszłości, gdy skryta za rogiem patrzyła, jak jej rodzice wychodzą z domu i nikt nie miał pewności czy wrócą. Świadoma czym się zajmują, niejednokrotnie wyczekiwała w oknie ich powrotu, chociaż ciotka i babka goniły ją spać. Kiedy podrosła, poszła do szkoły, nabrała trochę pewności, by z większym uporem egzystować wśród rówieśników i nie tylko. Niestety pewnego dnia nadszedł dzień, którego w pewnym okresie przestała się bać, zapominając o zagrożeniu dla jej rodziny. Tragiczna wieść przyszła niespodziewanie, rujnując jej świat i zmieniając najpiękniejszego, oportunistycznego patronusa na zawsze w coś o wiele większego, by mógł ją chronić lepiej przez tym, co zgotuje jej los.
Od tamtego wydarzenia minęły lata, a po przestraszonej i zrozpaczonej dziewczynce nie ma już śladu. Na jej miejscu stoi kobieta uparta, twarda i nieustępliwa, która z dumą patrzy na to, co już zdołała osiągnąć. Mieszkając na Wyspach Brytyjskich, nie spogląda nawet w kierunku miejsca, gdzie się urodziła i wychowała, powrót tam na stałe został przez nią wykluczony wiele lat temu, chociaż niejednokrotnie stawała znów na amerykańskiej ziemi, kiedy wszelakie sytuacje wymagały tego od niej. Obecnie została na pewien czas Nauczycielką Zaklęć w Hogwarcie, mimo że próbowała się wykręcić. Póki pierwszy raz nie stanęła przed uczniami, utrzymywała, że nie potrafi pracować z młodzieżą, jednak na szczęście dla niej i dla uczniów, okazało się to nie prawdą, niesprawdzoną nigdy wcześniej w praktyce.
____________________________________________________________
Cześć! Zapraszamy do wątków i powiązań. Wizerunek - Maggie Duran.
Poszukiwany pan do konkretnej relacji, która miałaby w sobie trochę dramatu i romansu.

3 komentarze:

 1. [Witam serdecznie! Jak przeczytałam o poszukiwanym panu to przez moment pomyślałam o moim Alaricu, ale później dotarło do mnie, że nie każdemu odpowiada taka różnica wieku, więc w sumie to nie wiem. Ale przejdźmy do tego, że podoba mi się kreacja postaci. Najgorzej, jak człowiek był gotowy to nic się nie wydarzyło, a jak stracił czujność to wieść spadła jak grom z jasnego nieba. To musiało boleć. Przy okazji warto pogratulować osiągnięć i posady! :) Oczywiście, jeśli chcesz wpadnij do mnie.]

  Alaric Graves

  OdpowiedzUsuń
 2. [ Jakie cudowne zdjęcie! Wybacz, że od tego zaczynam, ale przecież to pierwsze, co rzuca się w oczy. Oczywiście później przeczytałam kartę, która również mi się spodobała i wydaje się dość dobrze współgrać z wizerunkiem (co mi jakoś średnio wychodzi, więc tym bardziej brawo!).
  W każdym razie, witam Cię serdecznie i życzę miłego pisania oraz wspaniałych wątków :) ]

  Julia | Olivia

  OdpowiedzUsuń
 3. [Cześć, dzień dobry. Bardzo ciekawa osóbka, z chęcią stworzę wspólnie jakiś wątek!]

  Artair, Minhye i Hyun

  OdpowiedzUsuń