1 stycznia 2010

powiązania

Hope i Marcus Hawthorne
rodzice / komentatorka Quidditcha i profesjonalny obrońca / Gryfonka i Puchon
Mama jest jedną z moich największych inspiracji – nauczyła mnie optymistycznego spojrzenia na świat i nie wycofywania się, kiedy robi się trudno. Była naprawdę dumna, kiedy trafiłem do Hufflepuffu i wciąż chwali się, że to dlatego, że wychowała mnie na prawdziwego dżentelmena. Jej jedyną, malutką wadą jest to, że wciąż pyta, czy nie wolałbym znaleźć sobie dziewczyny.
Kiedy tylko wspomniałem tacie, że poważnie i profesjonalnie myślę o Quidditchu, został moim największym oparciem. Chociaż wiem, że nigdy nie zmuszał mnie do pójścia  w jego ślady, to wciąż boję się go zawieść i staram się być jak najlepszym obrońcą. Chcę, żeby mógł być ze mnie dumny, w końcu od niedawna mam w jego oczach co nadrabiać.

Cynthia Hawthorne
młodsza kuzynka / najlepsza przyjaciółka
Na początku nie dogadywałem się z nią szczególnie dobrze; po prostu nie spędzaliśmy razem dużo czasu. Ale pewnego razu przez przypadek wypalałem jej, że mam chłopaka, na co ona odpowiedziała przedstawieniem mi swojej dziewczyny i od tamtej pory jesteśmy właściwie najlepszymi przyjaciółmi. Łączą nas nie tylko wspólny sekret, ale też zamiłowanie do Quidditcha i zainteresowanie magicznymi stworzeniami.

Vincas Salge
chłopak / wilkołak /Puchon
Zakochałem się w nim chyba gdzieś pomiędzy wspólnym śmianiem się z jakiejś głupoty, zajadając mugolskie słodycze w naszym dormitorium a siedzeniem trochę zbyt blisko podczas pomagania sobie w odrabianiu zadań. Nie zawsze byłem tego świadomy, ale kiedy już w pełni zdałem sobie sprawę z tego uczucia, wiedziałem, że nigdy go nie zostawię. Nieważne, co się stanie. Czasem mam ochotę złapać go za rękę i uciec z nim gdzieś daleko stąd, z dala od magii, z dala od nie-magii, z dala od wszystkiego. Tylko my dwoje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz