30 lipca 2015

If you can dream it, you can do it

Psychosis Lecter
|Gryffindor|Siódma klasa|Półkrwi|14.02|


Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda,
Świat jest piękny, czy to znasz?


Widzisz ją, przemierzającą korytarze Hogwartu, uparcie powtarzającą tę samą kwestię.
'Merlinie, Merlinie, czegoż ja znowu zapomniałam?'
Jednak cóż Merlin dopomoże, gdy Psychosis jest roztrzepana i ma słabą pamięć? Więc nie dziwcie się, że zapomina o najprostszych sprawach. Najlepiej powtarzać jej to, o czym ma pamiętać kilkakrotnie, a jest szansa, że to zapamięta. Stara się być dobrym uczniem, jednak na ogół jej to nie wychodzi i zawsze coś zepsuje.. Często mówi rzeczy, które są nie na miejscu, czego później żałuje i stara się jak najszybciej przeprosić. Mając "publiczność" lubi się popisywać i być w centrum uwagi, przez co często wpada na różne durne pomysły, które nie kończą się zbyt przyjemnie. Ileż razy zaliczyła takie wpadki, czy to w szkole, czy poza nią, a potem musiała odpokutowywać... Wie jednak, gdzie leży granica. Kiedy trzeba, potrafi powiedzieć "stop" swojemu wewnętrznemu błaznowi.
Dumna właścicielka królika. Jednak broń Merlinie! nie daj się wrobić jemu niewinnemu spojrzeniu! Whiskey mógłby zjeść cię na śniadanie, obiad i kolację, gdyby tylko chciał. Z pewnością już knuje niecne plany podboju świata.
Ma dosyć sławnych rodziców, którymi nie chce i nie lubi się chwalić. Woli, aby nikt nie oceniał jej po stanie majątkowym, albo po rozpoznawalności rodzicieli. Jej ojciec jest całkiem sławnym, mugolskim aktorem, zaś matka jest jedną z lepszych uzdrowicielek w Mungu. Ktoś się jakimś cudem dowiedział i  wkręcił ją w Klub Ślimaka, no cóż.
Największa fanka Jokera jaka istnieje. Kocha tego szalonego clowna całym sercem, nawet mocniej niż zachrypniętego Pana Nietoperka. Uparta w swoim celu przywrócenia Walta Disneya z powrotem na ten świat. Chcemy znowu prawdziwe bajki! Gra na gitarze klasycznej oraz skrzypcach i bardzo lubi to robić. Często można znaleźć ją na korytarzu bądź błoniach, kiedy dla żartów gra na swojej gitarze, mając przed sobą otwarty futerał na galeony. Kilka żartownisiów wrzuca jej tam pieniądze, więc można się nieźle dorobić na tym fachu. Kocha eliksiry. Serio.

8 komentarzy:

 1. [zgłaszam się po obiecany wątek, masz pomysł ? <3]

  Afasia.

  OdpowiedzUsuń
 2. [ Cześć cześć! <3 Jak jest chęć na wątek i pomysł (bo u mnie krucho), to zapraszam do mnie! ]
  Celia Ferro

  OdpowiedzUsuń
 3. [Fascynujące imię.
  Cześć. :)]
  Elizabeth Weiss

  OdpowiedzUsuń
 4. [Witamy na blogu i życzymy udanej zabawy :)]

  OdpowiedzUsuń
 5. [ Przyznam się, podglądałam <; Superekstrazaczepistocudowna pani :') Masz ochotę na wątek? ^-^ ]
  Queen.

  OdpowiedzUsuń
 6. [ Zaklepuję miejsce w kolejeczce po wątek! c: ]

  Freddie Weasley

  OdpowiedzUsuń
 7. [Rzępolenie jest spoko, ale Finn nie myślał o tym jeszcze jako pracy zarobkowej. Cześć!]
  Prince

  OdpowiedzUsuń
 8. [Ma sławnych rodziców? Czy jej ojciec to Hannibal Lecter? ;D]

  OdpowiedzUsuń