28 czerwca 2018

I'm flashing like a red light

Edward Teddy Lupin
Stażysta
ONMS
Półkrwi
23 lata
Wilk
13 cali, wawrzyn, pióro feniksa, giętka

Kiedy rodzisz się sierotą, przez większą część życia zastanawiasz się, kim jesteś. Podają cię sobie z rąk do rąk. Od babci do przyjaciół rodziny. Wychowują cię wszyscy, ale nie ci, których szukasz we własnym odbiciu. Ponoć masz podbródek matki i nos ojca, oczy po dziadku, którego imieniem cię nazywają. Czujesz się głupio, bo przez te drobnostki, nie chcesz zmieniać swoich rysów twarzy, mimo że możesz. Zamiast tego zaczynasz bawić się włosami. Dostosowujesz je do swojego nastroju i otoczenia. Również w szkole. Przez pierwszy tydzień nosisz żółte włosy, bo jesteś dumnym Puchonem.

Nasłuchałeś się tylu historii o ojcu i jego przygodach za szkolnych czasów, że nawet nie myślisz o tym, by udawać grzecznego chłopca. Wymyślasz sobie tatuaże na całym ciele, przebijasz uszy i stylizujesz włosy. Nie szokujesz jednak nikogo. Każdy już zdążył się na tobie poznać. Zostałeś dobrze wychowany, masz jeszcze lepszy charakter. Jesteś miły i kochający. Odnosisz się z szacunkiem do nauczycieli, a żaden nie może narzeka na twoje oceny. Nawet jeśli czasami narzekając na twoje poczucie humoru, bo karteczka ze śmiesznym obrazkiem przez przypadek uderzyła ich w głowę, nie trafiając do celu. Wykradasz z kuchni czekoladę, czasem dodasz za dużo jakiegoś składnika do eliksiru i wywołujesz wybuch.

Wszyscy zawsze się śmiali i dalej się śmieją.

Kiedy dorosłeś? Prawdopodobnie nigdy, ale trochę się uspokoiłeś, bo musisz dawać przykład dzieciom. Niezmiennie jednak okazujesz im wsparcie i wkładasz całe serce w to, co robisz. Zajmowanie się całą grupą uczniów wcale nie różni się tak bardzo od niańczenia kuzynów, a daje nawet więcej frajdy. Lubisz to, co robisz. Budzisz w dzieciach ciekawość i pobudzasz ich umysły. Stajesz się częścią kreowania nowej generacji, lepszych zmian.

7 komentarzy:

 1. Witamy serdecznie i życzymy udanej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 2. [Cześć, Deviancie. Życzę dobrej zabawy i wielu ciekawych wątków. Zapraszam też do siebie, jeśli masz ochotę!]

  Michael Potts/Alasto Yaxley

  OdpowiedzUsuń
 3. [Cześć, witaj! Stworzyłaś jedną z moich ulubionych postaci, mam do niego jakąś słabość :) Nawet tak pomyślałam, bo Pris ma przemyconego Nieśmiałka, może chcesz rozwinąć to w wątek?
  Tymczasem witam i życzę udanej zabawy! :)]

  Priscilla // Vincent

  OdpowiedzUsuń
 4. [Hej! Ja też zawsze miałam słabość do Teddy'ego, dlatego cieszę się, że w końcu ktoś zdecydował się go przejąć. Przede wszystkim dobrałaś genialne zdjęcie, nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale w jego twarzy widzę odbicie Remusa, więc jestem zachwycona <3 Od razu współczuję też Teddy'emu niańczenia tych wszystkich Potterów i Weasley'ów, bo ta banda zapewne nieźle musiała dawać mu w kość, ale przynajmniej było wesoło xD Baw się z nami jak najdłużej, życzę ci mnóstwa wspaniałych wątków, a przy okazji ewentualnie zapraszam do siebie ;) ]

  Bree Prescott

  OdpowiedzUsuń
 5. [Orajku, dojrzała karta, wyłamująca się ze schematu biednych, pokrzywdzonych chłopców, którzy cierpią. Podoba mi się postać, wydaje się zrobiona dobrze i konsekwentnie.

  Chętnie podejmę wątku, tym bardziej, że moja Nancy kocha zwierzęta i ONMS to jej ulubiony przedmiot. Jeśli jesteś chętna się skusić to zapraszam, a z pewnością coś wymyślimy.]

  Nancy Stewart

  OdpowiedzUsuń
 6. [ Hej, hej, zróbmy im jakieś szaleństwo jeszcze za czasów szkolnych i dogadajmy powiązanie. :D ]

  Victoire Weasley

  OdpowiedzUsuń
 7. [ O, jaka przyjemna karta. Prosta, opowieść płynie spokojnie, niespiesznym rytmem... To fajne. Jak i Ted, który wywołuje we mnie dużą czułość. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że będzie świetnym nauczycielem.]

  Jim Ryer

  OdpowiedzUsuń