#37 Lista Obecności


Z dniem dzisiejszym Hogwarckie Kroniki zgodnie z zapewnieniami powracają po przerwie. Na blogu zaszło kilka zmian, dlatego prosimy Was o zajrzenie do zakładki dla autorów i o zapoznanie się ze wszystkimi stronami. W związku z tym, iż chcemy zacząć od nowa i na czysto, wszystkie karty bez wyjątku zostały tymczasowo usunięte z linków. Autorzy, którzy dalej chcą uczestniczyć w życiu bloga, zobowiązani są do opublikowania swojej karty na stronie głównej (tej samej bądź nowego posta) po wcześniejszym zgłoszeniu tego w komentarzu. Macie również możliwość stworzenia nowej postaci i zrezygnowania z tej, która do tej pory figurowała w linkach - wystarczy, że dacie nam o tym znać. Dotychczasowe rezerwacje wciąż są ważne.
lista ta trwa siedem dni

20 komentarzy:

 1. Mathias Rathmann i Adam Lebiediew niedługo pojawią się na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabini niezmiennie zaszczyca Kroniki swoją obecnością i z pewnością wkrótce pojawi się karta ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Lily Potter jest... Chyba kiepski moment na publikację wybrałam. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Vivienne Covington jak najbardziej jest. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. VERA THORNE —— pielęgniarka w Skrzydle Szpitalnym w Hogwarcie —— półkrwi pół-wila z wizerunkiem Oli Rudnickiej melduje się na pokładzie. (: Z tego miejsca też bardzo gratuluję rozbudowanych zakładek – świetnego opisu fabuły i wspaniałych zdjęć w „lokacjach” i dokładności w najdrobniejszych szczegółach. Przyznam tylko, że takiego szablonu się nie spodziewałam (pewnie to moja niechęć do takich dużych kontrastów kolorystycznych i jakichkolwiek zaokrągleń), ale nie ulega wątpliwościom, że jest estetyczny i funkcjonalny – a to najważniejsze. Ach!. No i Loteria wakacyjna – super inicjatywa, w której może wezmę udział, ale znając mnie, to jakiś dom skończy na minusie. XD Na razie czekam na kolejny etap z Czyścicielami. <; Sugerowałabym jednak także zrobić jednak prosty podział na „kobiety” i „mężczyzn” (chyba „pozostali” nie brzmi dobrze, jeśli mówimy o kilku różnych miejscach w Anglii). Może warto byłoby zmienić nazwę „Puchar domów” (może po prostu „Punktacja” i podzielić to na różne lokacje, albo dodać nowy gadżet, dedykowany punktom niejako z spoza Szkoły?), bo skoro teraz Hogwarckie Kroniki poszerzyły się o różne inne tereny, to pewnie ich mieszkańcy chcieliby również brać w zabawie. (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, obecność zgłasza także OLGIERD ERETEIN —— mieszkaniec Hogsmeade —— właściciel zajazdu „Lusterko” o wizerunku Madsa Mikkelsena. Jestem zapominalską gapą!

   Usuń
 6. Ja wrócę z Bellem i Louisem oczywiście, pozostałą dwójkę zostawię w roboczych i może pewnego dnia z nimi wrócę, żeby teraz nie robić tłumu! :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Connor Greyback również zgłasza swoją obecność. Opublikujemy się wkrótce. :)
  Ogromnie się cieszę, że blog wreszcie ma szansę nieco ożyć i mam nadzieję, że zmiany (wprowadzone notabene naprawdę bardzo ładnie, przejrzyście i z dużą dozą dokładności, co się mocno chwali) wyjdą mu mimo wszystko na lepsze. Podpisuję się jednocześnie pod kwestią poruszoną przez pirata, jeśli chodzi o punktację, bo wydaje mi się, że warto byłoby dołączyć do niej postaci spoza Hogwartu: niech też mają swoje punkty i walczą o uścisk dłoni Ministra, albo coś. :D Fajnie też, że wróciłyście z loterią wakacyjną, bo podglądałam ją w zeszłym roku i nareszcie sama mogę spróbować swojego szczęścia. :D No ale przede wszystkim, skoro już mamy nowy, estetyczny szablon i zmienione zasady gry, to tchnijmy szybciutko w HK więcej życia! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Bree Allaway obecna. Prosiłabym też o wpisanie jej jako animaga. :) Opublikujemy się niedługo.
  Natomiast z Trixie niestety muszę się pożegnać. :(

  OdpowiedzUsuń
 9. OLIVIA GREENGRASS i JULIA JONES oczywiście niedługo się pojawią :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Sava Rosenberger również zostaje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak tu pięknie! Cudowny szablon i świetnie wprowadzone zmiany. Mam nadzieję, że zrobi nam się tu niezły ruch.
  Oczywiście Chloe Greyback, Rose Weasley i Ursula Nietzsche meldują swoją obecność i niedługo pojawią się na blogu. (;

  OdpowiedzUsuń
 12. Merlinie jaki szablon cudny! Neville Longbottom niezmiennie na stanowisku dyrektora. Niedługo się objawimy ponownie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękny szablon! Vladimir Karkarow jest również.

  OdpowiedzUsuń
 14. Frederick Wayland obecny! *wybaczcie zwłokę, mam poprawkę jutro i ugh*

  OdpowiedzUsuń
 15. Fred Weasley zabójczo spóźniony, ale obecny! Jak zawsze. Nie publikujemy się jeszcze, bo chcemy odnowić kartę. Plan jest taki, żeby zrobić to dzisiaj. Prosimy o wybaczenie, nie ogarniamy życia.

  OdpowiedzUsuń