Komitet Zgłębiania Wiedzy

... pozaksiążkowej.
Wbrew pozorom nie jest to organizacja pomagająca słabszym uczniom, a na spotkania nie przychodzisz z myślą o korepetycjach i poszerzeniu zdobytej już wiedzy, chociaż co prawda profesorowie oraz sam Dyrektor wciąż żyją w pełnym przeświadczeniu, że ich uczniowie tak pilnie przykładają się do nauki. Nic bardziej mylnego.
Kochasz adrenalinę, uwielbiasz spędzać czas w miłym towarzystwie, a dobrą zabawę przekładasz ponad godne pochwały stopnie? W takim razie trafiłeś idealnie. Podałeś już hasło? To zapraszamy na spotkanie elitarnego klubu zgłębiania pozaksiążkowej wiedzy! 
MIEJSCE SPOTKAŃ: VI piętro, sala luster. Sala luster jest to nieużywany od lat pokój nauczycielski, który członkowie KZWP wybrali na siedzibę główną. Swoją nazwę zawdzięcza temu, iż to właśnie tam pamiętnej nocy schowano zgubne zwierciadło, na co dzień okryte czarnym płótnem. Pomieszczenie wyglądem przypomina dormitorium: okrągłe fotele, wygodne kanapy i kominek, w którym od czasu do czasu buchają płomienie.
HASŁO WSTĘPU: Dla bezpieczeństwa zmieniane jest raz w tygodniu, w przeddzień spotkania. Komitet werbuje do swoich szeregów zaufanych czarodziejskich adeptów, którzy po oficjalnym przyjęciu podpisują się imieniem i nazwiskiem na objętym ochronnym urokiem pergaminie, zawieszonym w sali na korkowej tablicy. Przechodzą również przez ceremonię inicjacji, wymyślaną przez szefa KZWP oraz jego zastępcę. Aktualnie obowiązujące hasło: Krwotoczek truskawkowy.
CO CZŁONKOWIE ROBIĄ NA SPOTKANIACH? Wszystko to, co w powszechnym uznaniu grozi utratą punktów, naganą, szlabanem, szwankiem na zdrowiu i własnych nerwach bądź wydaleniem ze szkoły. Lubisz:
♦ Hazard, grę w szachy czarodziejów, gargulki czy eksplodującego durnia na pieniądze? 
♦ Zakłady bukmacherskie?
♦ Handel ściągami czy wspomagaczami nauki, które nie zostały przez nikogo przetestowane?
♦ Wspólne knucie intryg?
♦ Słuchanie muzyki i dzielenie się swoimi zainteresowaniami?
♦ Wypady do Zakazanego Lasu w celu zorganizowania wyścigu na testralach?
W takim razie zapomnij o nauce!
PODAJ HASŁO I BAW SIĘ JAK NAJLEPIEJ!
TYLKO PAMIĘTAJ: KZWP TO TAJEMNICA...
Przewodniczący: ___________
Zastępca: ___________
Informator przekazujący nowe hasła oraz datę i godzinę spotkania: ___________
Stali członkowie: ___________
Ubiegający się o przyjęcie: ___________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz