#22 Lista Obecności

Autorzy chętni do czynnego współtworzenia bloga proszeni są o pozostawienie w komentarzu stanowisk zajmowanych przez postacie (nauczyciele, prefekci i drużyny Quidditcha), zajętych wizerunków, zajęć dodatkowych wraz z rangą (animag, wila, metamorfomag itd). Na wpisanie się na listę macie czas do 1 czerwca, godzina 00:00.

Dodatkowo autorów prowadzących postacie z VII klasy prosimy o napisanie, czy wraz z końcem roku szkolnego postać ma stać się absolwentem, czy z jakichś powodów będzie powtarzać klasę. Przypominamy, że młodszych uczniów nie wolno odmładzać. Przy okazji, wolicie żeby za miesiąc na blogu nastały wakacje, tak jak odbywało się to w zeszłym roku, czy pod koniec zbliżającego się miesiąca od razu zaczynamy wrzesień i rok szkolny 2023/2024? 
Listę można zakryć o 18:00.

23 komentarze:

 1. Jemma, Molly, Maxine i Fanney są obecne, a wszelkie rezerwacje pozostają bez zmian. Z racji tego, że Molly jest w siódmej klasie, stanie się ona absolwentką, bo właściwie nie ma żadnego powodu, aby miała powtarzać klasę. Jeśli chodzi o kwestię związaną z wakacjami, to myślę, że również tutaj możemy pozwolić sobie na chwilę oddechu od nauki. c:

  OdpowiedzUsuń
 2. Forsyth Lester i Lily Potter są, wszystko zostaje bez zmian.

  OdpowiedzUsuń
 3. Arielka i Lala są, reszta bez zmian. Myślę, że wakacje to dobre rozwiązanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kendall oraz Amnesia się zgłaszają. :) wizerunki nieznane, Kendall jest pół-wilą.
  moim zdaniem autorzy, którzy chcą, mogliby pisać wątki wakacyjne, a ci, którzy nie mają takiej potrzeby, mogą przenieść się w czasie do nowego roku szkolnego, bo wydaje mi się, że potem byłoby zamieszanie... gdyby w lipcu nastał wrzesień, to jaki miesiąc byłby we wrześniu?

  OdpowiedzUsuń
 5. Milliesant Lloyd ― wilkołak, Kassi Smith na wizerunku.

  W kwestii postaci z VII klas nie będę się wypowiadać, bo mnie ona nie dotyczy, ale co do wakacji zgodzę się z agni kai ― odrobina oddechu przyda się nawet uczniom Hogwartu, a z doświadczenia wiem, że na takiej przerwie także wątki mogą zyskać. W końcu to jedna z nielicznych okazji do poprowadzenia ich poza Hogwartem bez naginania czasoprzestrzeni i szkolnych reguł. Kto zechce, zwyczajnie wskoczy sobie z akcją już na początek nowego roku szkolnego i przedłuży wrzesień o dwa miesiące ― czas w wątkach i tak rzadko kiedy pokrywa się z tym rzeczywistym/istniejącym na blogu, więc może zaczynając podróż do Hogwartu w czerwcu/lipcu faktycznie wreszcie dotrzemy do niego przed końcem września. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nebraska Lestrange, pół-wila,Klub Ślimaka, szukająca u Ślizgonów, Anamaria Vartolomei oraz Amelia Rice, buźka Ellen Sheidlin; obecne.
  zgadzam się ze zdaniami powyżej, by nastały wakacje na czas rzeczywistych wakacji.
  proszę też o zwolnienie jasnowidza i rodu Avery.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobra, ja wiem że u mnie ostatnio bardzo cicho, ale jakoś nie mogę się zebrać do prowadzenia moich postaci. Przy ostatniej liście usunęłam Scorpa, przy tej chciałabym usunąć Natana. Z Bellem zostanę, bo nie mam serca się z nim rozstać. Po wakacjach chciałabym zrobić z niego absolwenta i wcisnąć do Hogsmeade. Wydaje mi się, że tak będzie dla niego najlepiej, bo kolejny rok w ostatniej klasie pewnie chłopca zmęczy :) Uważam, że uczniom należy się choć chwila wolnego, a autorom możliwość do prawnego poprowadzenia wątków wakacyjnych bez naginania czasoprzestrzeni.
  Wszystkie rezerwacje u Bellka zostają jak były, po skończeniu roku stworzę mu nową kartę, żeby jakoś na nowo wdrożyć się w blogowe życie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Park Chaerin, bibliotekarka zgłasza obecność.
  Myślę, że kwestia wakacji/roku szkolnego mogłaby być indywidualnym wyborem autorów piszących wątki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Teddy Lupin, nauczyciel OPCM, opiekun Klubu Pojedynków

  OdpowiedzUsuń
 10. Vincent jest, jego bycie prefektem także nigdzie się nie wybiera.
  Z racji, że to już jego VII klasa, a nie chcę wykluczać go ze szkolnego życia, wolałabym, żeby nic się w tej kwestii nie zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Albus Potter, bez zmian;
  Roxanne Weasley, bez zmian;
  Sirius Ainsworth, bez zmian.

  Proszę o urlop do 15 czerwca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do Siriusa, chciałabym, żeby został absolwentem.

   Usuń
 12. Marcin Madey, nauczyciel latania zgłasza się.

  OdpowiedzUsuń
 13. Lucy Wood spokojnym krokiem przechodzi z VI roku na VII, wszelkie rezerwacje zarówno u niej, jak i u Ethel Covel pozostają bez zmian. Jestem za możliwością prowadzenia wątków wakacyjnych, z tym, że dobrze byłoby mieć możliwość ewentualnego dokończenia w wakacje wątków szkolnych. Chyba nie chciałabym, żeby to, co działo się w roku szkolnym ot tak ucięło się w lipcu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Enfys Howell bez zmian, a Caelan Abernathy... Hm, jeszcze nie jestem pewna. Może dobrze będzie z niego zrobić absolwenta, ale trochę czasu zostało, więc przemyślę dostępne opcje! :D

  A co do kwestii wakacji — jak ktoś będzie chciał prowadzić wakacyjny wątek albo od razu przeskoczyć do września, to zawsze ma do tego prawo. Ja akurat rzadko trzymam się czasu blogowego w wątkach, bo to za bardzo ograniczałoby kreatywność.

  OdpowiedzUsuń
 15. Agnes Dolor, komentatorka, twarz to Hayley Williams.
  Co do wakacji to niech będą, a dopiero później, we wrześniu rozpocznie się szkoła.

  OdpowiedzUsuń
 16. Akin i Winrose są niezmienni ci sami, z tymi samymi rezerwacjami (albo ich brakiem). Ten lepszy Winrose oczywiście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I przy okazji proszę o urlop od jutra do 12.06.

   Usuń
 17. Przewodniczący KZWP, Człowiek Czołg, Cress i Chernov obecni. Wszystko pozostaje bez zmian i z tego miejsca poproszę o wpisanie urlopu do 24.06.

  OdpowiedzUsuń
 18. Silas Mulciber wszystko bez zmian i po wakacjach zostanie on wpisany w linki jako stażysta w Skrzydle Szpitalnym. Tyle na to pracował, że nie mogę mu tego teraz odmówić. Istnieje jednak cień szansy, że pozostanie uczniem, ale jeśli tak się stanie to dam znać w zakładce.

  Rhys Skeeter - animag, wizerunek: Reid Rohling

  Co do wakacji, to uważam, że jeśli ktoś będzie chciał prowadzić wątek wakacyjny, to taki też zrobi, a jeśli ktoś będzie chciał pisać wątek szkolny, to i taki napisze. Proponuję żeby jednak trzymać się czasu rzeczywistego, żeby nagle z czerwca nie zrobił się wrzesień.
  Jeśli mogę, to proszę również o urlop do 28.06. Obecnie od miesiąca żyję przygotowaniami do sesji i innych egzaminów, więc moja aktywność jest zerowa. Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń