Panele autorskie


W pierwotnym zamyśle sam panel miał być połączeniem blogspotowego Profilu Bloggera z jego Waypointem (miejscem, w którym znajdują się wszystkie notki), gdzie przez przejście w odpowiednią zakładkę autor miałby dostęp do wszystkich swoich kart postaci, notek, wątków grupowych, w jakich brał udział, etc., etc.
Przyznajcie sami, Blogger nas nie oszczędza, a znalezienie wszystkich postów czasem zajmuje wieki — wyszukiwarka w Waypoincie mnie samą nierzadko doprowadza do furii. Potem jednak skupiłam się bardziej na samym profilu autora i doszłam do wniosku, że byłoby ciekawiej, gdybyśmy w jakiś sposób sami dali o sobie znać. Tak, jak pisałam, bloga traktuje nie tylko jako miejsce, gdzie można rozwijać swoje umiejętności pisarskie, ale też jako bezpośredni kontakt z samymi autorami. Nie ukrywajmy, stanowimy zgrabny blogowy team i dogadujemy się całkiem nieźle, więc nie ma przeszkód, by poznać się jeszcze bliżej!
No to tak — rzucam Wam wyzwanie! Stwórzcie swoje panele autora i dajcie o tym znać! Forma dowolna, a w środku możecie zawszeć wszystko to, na co tylko macie ochotę, a co dotyczy Was i Waszych postaci (z chęcią pooglądam panele tych, którzy znają się na html'u i potrafią tworzyć internetowe cudeńka). Nie musi to być wcale lista notek czy postaci, jakie prowadzicie, a samą paplaninę od autora też możecie pominąć. Feel free! Zróbmy z panelu autora coś markowego, kronikowego. Wyobraźcie sobie sytuacje, kiedy wchodzicie na innego bloga i zauważanie na nim właśnie coś naszego — fajnie, nie?
Autor: coup d'état